МВФ закликає українську владу припинити атаки на НАБУ

  7 Грудня, 2017 10:07
  Лагард стривожив інцидент щодо зірваної СБУ і ГПУ антикорупційної спецоперації Бюро.

  Недавні події в Україні довкола Антикорупційного бюро можуть згорнути прогрес, досягнутий у створенні незалежних інститутів для боротьби з корупцією на найвищому рівні.

  Таку думку висловила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у поширеній 6 грудня заяві.

  За її словами, боротьба з корупцією є ключовою вимогою українського суспільства та зобов'язанням уряду в рамках програми з Міжнародним валютним фондом.

  Також глава Фонду сподівається на просування в питанні прийняття закону про незалежний антикорупційний суд згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії Ради Європи.

  Раніше глава Генпрокуратури Юрій Луценко заявляв, що війни між НАБУ і ГПУ немає, та, щоб у подальшому між правоохоронними органами не виникало конфліктів, потрібно зняти невідповідності у законодавстві.

  Нагадаємо, наприкінці листопада співробітники СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ, затримали агента НАБУ нібито за пропонування великих сум хабарів першому заступнику голови Держміграційної служби за прийняття незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян.

  Згодом НАБУ виклало власну версію інциденту, згідно з якою ГПУ та СБУ зірвали спецоперацію Бюро, спрямовану на виявлення учасників організованого злочинного угруповання в Держміграційній службі.

  Теги : МВФ Крістін Лагард НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів