МВФ вимагає від Ради прийняття поправок до закону про Антикорупційний суд

  20 Червня, 2018 07:52
  Прийняття поправок до закону про Антикорупційний суд стане однією із запорук надання МВФ чергового траншу Україні.

  Міжнародний валютний фонд очікує від Верховної Ради прийняття поправок до закону про "Вищий антикорупційний суд" та дій Кабінету Міністрів щодо цін на газ та бюджету для надання траншу Україні.

  Про це, посилаючись на заяву глави Фонду Крістін Лагард, повідомляють Українські Новини.

  "Важливо, щоб парламент швидко схвалив додатковий закон, представлений президентом, для формального створення Суду, а також необхідні поправки для відновлення вимоги, щоб він розглянув усі справи, що перебувають під його юрисдикцією, включаючи всі звернення, відповідні рішення суду першої інстанції, як це було в проекті закону, затвердженому в першому читанні", – йдеться в заяві.

  При цьому наголошується на домовленості Фонду з українським урядом щодо співпраці в напрямках цін на газ та бюджету, "які мають вирішальне значення для завершення очікуваного розгляду в рамках програми підтримки МВФ для України".

  Нагадаємо, закон "Про Вищий антикорупційний суд" набув чинності 14 червня. У ньому виявилася норма про те, що кримінальні справи, які вже спрямовані до суду першої інстанції, не підлягають перегляду у апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду.

  Теги : Верховна Рада МВФ Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів