МВС проти Фірташа: заарештовано 46 об'єктів нерухомості

  8 Червня, 2015 11:56
  Компанії групи Дмитра Фірташа звинувачуються у нанесенні збитків державі в сумі близько 6 млрд грн.

  Міністерство внутрішніх справ кримінального провадження подало в суд 110 клопотань щодо арешту нерухомого майна компаній групи бізнесмена Дмитра Фірташа Ostchem. 46 об'єктів вже заарештовано.

  Таку інформацію оприлюднив на своїй сторінці у Faceboоk очільник МВС Арсен Аваков.

  "МВС вже повідомляло про розслідування справи відносно компаній групи Дмитра Фірташа – OSTCHEM. Висунуто звинувачення – нанесення збитків державі 5,742 млрд грн. У тому числі борг держкомпанії 3,343 млрд. грн. Плюс неодержані доходи на суму 2,399 млрд. грн" – написав міністр.


  Facebook Арсена Авакова

  Він додав також, що рішенням суду від 30 квітня 2014 року вже заарештовано 499,121 тис. кубів природного газу, який знаходиться в сховищах «Укртрансгазу» і належить підприємствам групи Ostchem.

  Крім того, відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем екс-керівниками НАК «Нафтогаз України». Керівництво компанії підозрюється у злочинній змові з управлінцями та власниками РосУкрЕнерго і Group DF у 2010 році.

  Саме це, за словами Авакова, обумовило ухвалення Стокгольмським арбітражем рішення щодо повернення "Нафтогазом України" 12,1 млрд куб. м газу  компанії РосУкрЕнерго та втрату Україною десятків мільярдів доларів.

  Наразі щодо згаданої злочинної змови отримано нові свідчення та порушено провадження. "Спільно з Генпрокуратурою визначаємо порядок розслідування у цій надзвичайно важливій для країни справі", − поінформував міністр.

  Теги : Нафтогаз Арсен Аваков Фірташ ostchem РосУкрЕнерго
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів