Мураєв подав заяву в ГПУ на Пашинського

  13 Червня, 2018 19:29
  У нардепа претензії до колеги з "Народного фронту" щодо його останніх заяв.

  Позафракційний народний депутат Євген Мураєв подав заяву в Генеральну прокуратуру на нардепа від "Народного фронту" Сергія Пашинського за "неправдиве повідомлення".

  Про це Мураєв повідомив в Facebook.

  "Щоб не було гри в одні ворота в Генеральну прокуратуру мною подано заяву про вчинення народним депутатом Пашинським кримінального правопорушення", – заявив парламентар.

  За словами Мураєва, Пашинський порушив ст. 383 Кримінального Кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення особливо тяжкого злочину) та ст. 344 ККУ (незаконний вплив у будь-якій формі на народного депутата України з метою перешкоджання виконання ним службових обов'язків).

  Мураєв вважає, що Генеральна прокуратура повинна протягом доби з моменту отримання заяви внести її в єдиний реєстр досудових розслідувань.

  Нагадаємо, 7 червня Мураєв заявив, що ув'язнений в Росії український режисер Олег Сенцов є терористом для однієї частини населення України.

  У відповідь Пашинський звернувся до голови СБУ з проханням порушити проти Мураєва кримінальну справу за "державну зраду" та "завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину".

  Теги : ГПУ сергій пашинський мураєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів