Моя любов заслужила: Луценко про відпочинок на Сейшелах

  11 Вересня, 2018 17:57
  Водночас, генпрокурор повідомив, що не може відпочивати на українському курорті, оскільки це перетвориться на мітинг і прийом громадян.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що погодився на відпочинок на Сейшелах заради дружини. Луценко в інтерв’ю для Цензор.Нет зазначив, що знав про те, що його відпочинок на Сейшелах викличе  негативну реакцію громадськості.

  "Відповідь буде дуже банальна: я люблю свою дружину. У нас було 30-річчя весілля, а у дітей – відкладена весільна подорож. Ми домовилися їх провести разом. Саша з Настею підбирали, куди поїхати. В результаті вони оплатили переліт, все інше обійшлося мені в підйомну суму", – розповів генпрокурор.

  Крім того, Луценко додав, що на посаді генпрокурора отримує високу зарплату у розмірі 150 тис. гривень. За його словами, наразі бізнес належить його старшому синові.

  "І я ставив собі питання: чи можу я під час війни хоч якось користуватися цими грошима? Відповідаю: якщо генпрокурор навіть воюючої країни не відпочине, як я, 10 днів за сезон – він буде менш дієздатним. І я провів 3 дні в Україні і 7 днів – за її межами. Чи мав я на це право? Це необхідність – як і у кожної людини, яка повинна відпочити з тим, щоб працювати ефективно", – повідомив глава ГПУ.

  Водночас, він додав, що не може відпочивати на будь-якому українському курорті, оскільки це перетвориться на мітинг і прийом громадян.

  НагадаємоЛуценко заявив, що він при будь-якому результаті майбутніх президентських виборів має намір підготуватися і перейти в українську політику.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко Ірина Луценко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів