Москва незадоволена діями своїх ставлеників у Криму – ЗМІ

  20 Грудня, 2015 18:12
  За словами джерела російських ЗМІ в Кабміні РФ, професіоналізм і якість роботи кримської влади викликає заклопотаність у керівництва уряду.
  Фото з відкритих джерел

  Заява глави Криму Сергія Аксьонова про відсутність фінансування на програму з розвитку півострова викликало здивування російського кабміну.

  Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на джерело у відомстві.

  Зазначається, що за словами джерела "професіоналізм і якість роботи регіональної влади викликає серйозну заклопотаність у керівництва уряду".   Адже попри те, що "18 вересня з Кримом і Севастополем були укладені угоди, і з федерального бюджету було перераховано 2,77 мільярда рублів на проектування та будівництво 139 об'єктів Програми, позавчора під час круглого столу "Крим та виклики для Росії. Розвиток в умовах санкцій" глава півострова Сергій Аксьонов заявив, що з передбачених федеральним бюджетом на 2015 рік коштів на реалізацію заходів ФЦП "Соціально-економічний розвиток Республіки Крим та міста Севастополя до 2020 року" Криму досі не було перераховано жодної копійки".

  Наголошується, що за даними того ж таки джерела, нині з доведених субсидій органами влади регіонів контракти укладені лише на 308 млн рублів.

  Нагадаємокоординатор громадянської блокади Криму Лєнур Іслямов анонсував створення кримськотатарського батальйону, який увійде в склад ЗСУ.

  Теги : Крим Росія сергій аксьонов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів