Москаль заявляє про захоплення "Айдаром" хлібозаводу

  1 Квiтня, 2015 14:29
  На підприємстві, яке є основним виробником хліба у районі, встановили нові правила й почали необґрунтовано піднімати ціну на хліб.

  Глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль закликає Генеральний штаб Збройних сил України та Міністерство оборони України вжити рішучих заходів для розблокування ТОВ "УкрВереск" у с. Петрівка Станично-Луганського району.

  Про це повідомляє прес-служба очільника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

  До того ж військові "Айдару" не дозволяють іншим виробникам завозити хліб у Станично-Луганський район і зовсім не платять за електроенергію (заборгованість підприємства за газ наразі становить 700 тисяч гривень, а за електрику – 150 тисяч гривень).

  Як повідомляє Москаль, вони привласнили готівку підприємства (280 тисяч гривень) та матеріали для виготовлення хліба на суму 740 тисяч гривень, а частину обладнання вже почали розбирати на металобрухт.

  Також зазначається, що Генштаб Збройних сил України підтвердив факт захоплення підприємства "УкрВереск" батальйоном "Айдар", але не вжив жодних заходів для його звільнення. 

  Теги : Айдар захоплення Москаль
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів