Москаль: Трагедія в Княжичах – провал "реформи поліції"

  5 Грудня, 2016 10:23
  Колишній високопоставлений міліціонер вважає, що після реформи в поліцію прийшли люди, які нічого не вміють.

  Голова Закарпатської ОДА та колишній високопоставлений міліціонер Геннадій Москаль вважає, що трагедія в Княжичах сталася через непрофесійність поліції, яка виникла через провальну "реформу". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

  За словами Москаля, подібні спецоперації з затримання озброєних зловмисників, які обкрадають будинки заможних людей, мають готуватись по плану, з урахуванням усіх деталей для недопущення трагічних випадків.

  "Перед проведенням спецоперації мав бути створений штаб, який цілодобово відслідковує хід операції й реагує на виклики, які не були передбачені планом. Цей штаб мав знати, що в будинку по сусідству спрацювала сигналізація, і на місце виїхала поліція охорони. І негайно попередити як керівництво поліції охорони про те, що в поблизу готується спецоперація карного розшуку, так і своїх оперативників, що зараз на місці з’явиться поліція охорони" – зазначає колишній генерал-лейтенант.

  Москаль має сумнів, щодо того, чи поліцейських вчили проводити подібні спецоперації, чи був у них план і спеціальний штаб, і чи попереджали когось про проведення затримання. Тепер відповідь має дати ГПУ, але у губернатора є впевненість в тому, що плану і штабу в правоохоронців не було.

  Головною причиною трагедії Москаль вважає відсутність координації правоохоронців із різних структур.

  "Поліція охорони не підпорядковується поліції Київської області, яка мала готувати спецоперацію, а підпорядковується напряму МВС (до речі, так само, як і багато інших підрозділів, які раніше діяли в одній системі координат). Тому коли хлопці з охорони виїхали до будинку, де спрацювала сигналізація, вони не знали, що поблизу засіли оперативники, які чекають озброєних бандитів. А оперативники не знали про поліцію охорони", – написав голова Закарпаття.

  Провину за розбалансування різних служб МВС Москаль покладає на "реформу поліції", яка зруйнувала єдиний керівний центр МВС, складений з професіоналів з величезним досвідом оперативної роботи. Ці професіонали, за словами чиновника, не пройшли атестацію, і на їх місце набрали недосвідчених та непрофесійних людей, які кидають під кулі своїх підлеглих.

  "Реформатори, які розвалили професійне ядро міліції (яка б вона не була, але таких випадків за всю її історію не було!) пішли з посад, а дехто навіть утік з України. А ми зараз маємо наслідки їхньої роботи!" – додає Москаль.

  Як повідомлялося, раніше Москаль заявив, що реформа МВС призвела до зниження професійного рівня правоохоронців.

  Теги : Геннадій Москаль ДСО національна поліція поліція охорони державна служба охорони Княжичі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів