Москаль розповів про маштаби корупції на кордоні з ЛНР

  22 Травня, 2015 17:52
  Водіям контрабандних фур повідомляють, яким маршрутом треба їхати, причому координатори знають усі військові паролі для проїзду через блокпости.

  Глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль розповів про величезну корупцію, яка панує у зоні АТО та на кордоні з окупованими територіями, повідомляє "Ліга".

  Контрабандисти їдуть офіційно через блокпости, "купуючи" одну з чергових змін. Тим більше, що на різних постах стоять бійці різних відомств - Нацгвардії, МВС, військові.

  Розцінки коливаються в залежності від вартості вантажу. Наприклад, елітний алкоголь та тютюн, який везуть керівництву ЛНР, "коштує" контрабандистам від 300 до 500 тисяч гривень за фуру. 

  Водіям повідомляють, яким маршрутом треба їхати, причому координатори знають усі військові паролі для проїзду через блокпости. "Навіть мені, як губернатору, не належить знати ці паролі - контрабандисти все знають", - підкреслює Москаль.

  Саме цей факт підтверджує існування великої корупційної вертикалі, тому корупція в зоні АТО має прирівнюватись до державної зради.

  Це питання мають врегулювати Верховна Рада та уряд, встановивши раз й назавжди правила допуску через кордони окупованих територій.

  Москаль також відзначив, що після того, як окупованим територіям, нібито, перекрили газ, контрольована Україною частина Луганщини залишилась без газу, в той час як у сепаратистів газ є.

  Нагадаємо, 12 травня у ході поїздки в селище Родина, про яку ніхто із силовиків не був попереджений, Москаль виявив 11 фур з контрабандою.

  Теги : контрабанда корупція ЛНР Геннадій Москаль блокпост
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів