Москаль розкритикував Порошенка за розпродаж України

  25 Листопада, 2016 13:58
  Обіцянка скасувати заборону на експорт лісу розлютила очільника Закарпаття.

  Керівник Закарпатської області Генадій Москаль розкритикував обіцянку президента Петра Порошенка на вчорашньому саміті Україна-ЄС щодо скасування обмежень на експорт українського лісу.

  Москаль висловився на своїй сторінці у Facebook.

  "Хочу сказати з цього приводу кілька слів, як керівник єдиної області в Україні, лісистість якої займає більше половини території, і єдиної області, яка не продає в Європу ні паливну, ні ділову деревину.

  Може тоді вивеземо з цієї країни все, що має хоч якусь цінність, продамо за копійки, а самі залишимося голі й босі в центрі Європи? Про 600 мільйонів євро допомоги через півроку всі забудуть, а вирубані й продані за копійки Карпати стануть національною ганьбою на довгі роки", – написав губернатор Закарпаття.

  Генадій Москаль заявив, що європейські партнери не повинні ставити нам ультиматуми та перетворювати Україну на сировинний придаток.

  Очільник Закарпатської області наголосив, що особисто буде "просити нардепів від Закарпаття не голосувати за скасування мораторію на вивезення необробленої деревини за кордон" та закликав "не уподібнюватися аборигенам, у яких колоністи за скляні цяцьки виманювали землю".

  Нагадаємо,на саміті Україна-ЄС у Брюсселі президент Порошенко пообіцяв найближчими тижнями скасувати заборону на експорт необробленої деревини заради отримання траншу макрофінансової допомоги ЄС у розмірі 600 млн гривень.

  Теги : Президент Порошенко Москаль транш экспорт ЄС саміт лісоматеріали ліс вирубка лісу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів