Москаль: Поліцейська реформа – дурість на совісті Деканоїдзе

  30 Вересня, 2016 09:10
  Глава Закарпаття розкритикував реформу поліції.

  Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив, що чинна реформа поліції – це дурість так званих реформаторів, які вважають, що за три місяці можна вивчити правоохоронця. Про це він заявив у ефірі телеканала "112 Україна".

  "Це не була реформа. Це була дурість, яку зробила держава, повіривши в те, що за 3 місяці можна вивчити поліцейського і випустити його в середовище, яке сьогодні знаходиться в стані депресії", – заявив обласний керівник, який в минулому був високопоставленим працівником МВС і може вважатися експертом у сфері правоохоронних органів.

  Москаль вважає, що вина за так звану тримісячну підготовку повністю лежить на совісті глави Національної поліції Хатії Деканоїдзе та тих "реформаторів", які затіяли "бездумну реформу".

  Також Москаль розкритикував слова Деканоїдзе, яка вигороджувала правоохоронців, зазначивши, що в США у разі чого правоохоронець має право на використання табельної зброї.

  "Там (в США - ред.) зброя є легально зареєстрованою. У нас теж, у кожного скоро буде зброя, але нелегальна. Тому що з фронту тягнуть все, що можуть. Ми цілі склади виявляли не терористів, не диверсійних розвідувальних груп, а наших доморощених. Одні прийшли воювати, як завжди, інші прийшли на фронт красти", – сказав губернатор.

  Як повідомлялося, президент Петро Порошенко в рамках реформування додатково надав Національній поліції 2,5 млрд гривень з держбюджету.

  Теги : Геннадій Москаль реформа національна поліція хатія деканоїдзе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів