Москаль хоче звільнитися через незламність системної контрабанди

  6 Травня, 2016 10:56
  Губернатор Закарпаття хоче звільнитися через відновлення контрабанди з подачі центральних структур.
  Геннадій Москаль
  Геннадій Москаль

  Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль направив офіційне звернення прем’єру Володимиру Гройсману, де просить направити президенту Петру Порошенку подання на звільнення із займаної посади голови Закарпатської ОДА.

  Про це губернатор регіону повідомив на своєму сайті.

  Він наголосив, що не бачить сенсу подальшого перебування на посаді голови Закарпатської ОДА.

  Москаль попередив, що зараз на Закарпатті відбувається повторення ситуації, яка призвела до минулорічних кривавих подій у Мукачеві.

  Глава Закарпаття наголошує, що міжнародні злочинні угруповання, не бажаючи миритися із втратою надприбутків, будь-яким чином намагаються відновити системну контрабанду тютюнових виробів, використовуючи при цьому вплив українських політичних діячів і керівників окремих відомств.

  За його словами, у лютому була спроба відновити на Закарпатській митниці так званий "інститут смотрящих", однак цього не допустили небайдужі громадяни.

  Зараз у столиці та області скупчилися близько 200 фур з цигарками, які були завезені в Україну завдяки корупційним схемам, деякі з них є контрафактною продукцією й підлягають знищенню, але потрапили на вторинний ринок. 

  Зокрема, глава Закарпатської ОДА висловив невдоволення діями голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, який вирішив звільнити начальника митниці й терміново призначити "потрібного керівника", який працював би "за визначеною схемою", щоб фури з сигаретами потрапили в ЄС.

  Теги : контрабанда Геннадій Москаль звільнення закарпаття
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів