Москаль: ДФС покриває контрабанду цигарок

  22 Грудня, 2016 16:27
  На Закарпатті відновлюється системна контрабанда цигарок через пункти пропуску, зазначив очільник області.

  Підлеглі глави Державної фіскальної служби Романа Насірова знову пропускають через державний кордон на Закарпатті фури із контрабандними цигарками.

  Про це написав глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своїй сторінці у Facebook.

  Він розповів, що фінансова поліція Словаччини затримала 145 тис. блоків цигарок різних марок, які були в фурі з українськими номерами. На більшості коробок – надписи українською мовою.

  За словами Москаля, навантажена цигарками фура могла проїхати тільки через вантажний термінал міжнародного пункту пропуску "Ужгород – Вишнє Нємєцке".

  "Однак наші доблесні митники її "не помітили". І знову жодної реакції керівництва ДФС на цей кричущий факт!", – зауважив очільник Закарпаття.

  Москаль зазначив, що це не перший випадок за останні дні. Так, нещодавно словацькі митники виявили понад 1000 блоків цигарок із України у залізничному вагоні з сіллю. А перед тим митники пункту пропуску "Ужгород" безперешкодно пропустили до Словаччини нашпигований цигарками торт.

  "Факти свідчать, пане Насіров, що ваші підлеглі на Закарпатській митниці – це злодії й контрабандисти. Які пропускають сигарети в залізничних вагонах, фурах і навіть тортах", – наголосив глава Закарпатської ОДА.

  Москаль додав, що у разі, якщо на Закарпатті знову вибухне конфлікт, пов’язаний із контрабандою, персональна відповідальність за все ляже особисто на Насірова.

  Теги : контрабанда Геннадій Москаль ДФС закарпаття
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів