Москаль: "Чорна бухгалтерія" ПР була викрадена СБУ з офісу партії

  1 Червня, 2016 13:13
  Геннадій Москаль заявив, що списки "чорної каси" ПР були викрадені під час підпалу центрального офісу партії СБУшниками.

  Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму персональному сайті заявив, що списки отримувачів грошей із "чорної каси" Партії регіонів були викрадені під час підпалу центрального офісу Партії регіонів на вул. Липській у Києві 18 лютого 2014 року під час Революції Гідності.

  "Я був членом Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування  злочинів під час Революції Гідності і розглядав цей підпал як один із епізодів. Підпал влаштували зсередини працівники СБУ або їх агентура, а вже після цього до партійного офісу збіглися протестувальники. Під час пожежі загинули 2 людей. У метушні, що виникла, з офісу викрали гроші, цінні речі та "амбарну книгу" Партії регіонів, яка знаходилася в СБУ. А тепер її вирішили таким  чином легалізувати", - йдеться в заяві.

  Москаль наголошує: офіс Партії регіонів на Липській належав нардепу від ПР Григорію Смітюху, котрий тоді мав конфлікт із керівництвом партії, тому його майно не було шкода принести "в жертву".

  Крім того, він зазначає, що Смітюх так само схилявся до версії, що підпал був влаштований тодішньою владною верхівкою - "Причина - продемонструвати суспільству крайній екстремізм протестувальників і дати привід Януковичу вжити щодо них жорстких заходів. Однак на той час, 18 лютого, ситуація в країні вже не контролювалася Адміністрацією президента".

  При цьому Москаль підкреслив: "Кримінальна справа з підпалу офісу ПР по сьогодні так і не розслідувана до кінця, палії не встановлені й не притягнуті до кримінальної відповідальності".

  Нагадаємо, завідувач відділу взаємодії ЦВК зі ЗМІ Костянтин Хівренко заявив, що публікація матеріалів "чорної бухгалтерії ПР" є спробою зірвати проведення голосування у 7 округах для дообрання народних депутатів.

  Теги : СБУ Геннадій Москаль Адміністрація Президента Партія регіонів Закарпатська ОДА
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів