Мосійчук: зізнався у "злочині" після тортур

  2 Листопада, 2015 17:54
  "Радикал" заявляє, що правоохоронці вчинили на нього серйозний тиск.
  Фото: uapress.info

  Народний депутат України заявив, що слідчі Генеральної прокуратури умисно довели його до важкого стану і поставили в становище, після якого він був вимушений зізнатися у скоєнні злочину

  Про це йде мова у офіційній заяві народного депутата на сторінці в соціальній мережі Facebook.

  "7 жовтня в СІЗО СБУ я, маючи внутрішню кровотечу, втрачаючи свідомість, був позбавлений будь-якої медичної допомоги. Умисно довівши мене до такого важкого стану, слідчі ГПУ запропонували мені, щоб в обмін на надання допомоги я дав свідчення по суті своєї справи, зокрема - зізнався в тому, чого не скоював. Також вони вимагали від мене дати свідчення проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка, народного депутата від РПЛ Андрія Лозового та нині арештованого лідера партії УКРОП - Геннадія Корбана. Я погодився обмовити себе, хоча наголошую: жодного документу з цього приводу я не підписав. Ці покази стали для мене на той момент єдиною можливістю вижити. Але обмовляти друзів я не міг навіть під загрозою смерті. ГПУ не отримало від мене жодного слова проти Ляшка, Лозового, Кобрана чи будь-кого іншого", - заявив Мосійчук.

  "ГПУ добре зробили, що оприлюднили це відео моїх показів під катуваннями. Про це має знати Україна. Про це має знати весь світ. Всі знатимуть, що в Україні проводять політичні репресії, катують і залякують людей та вимагають обмовляти інших", - зазначив Ігор Мосійчук.

  Нагадаємо, що раніше депутат Мосійчук визнав звинувачення генпрокуратури в отриманні хабара.

  Теги : ГПУ ігор мосійчук Корбан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів