Мосійчук: Ви обкрадаєте батьків і матерів тих, хто зараз на фронті

  10 Липня, 2016 12:16
  Нардеп від Радикальної партії розкритикував захоплення президії парламенту депутатами від "Народного фронту" та БПП.

  Нардеп від РПЛ Ігор Мосійчук в ефірі "Шустер LIVE" заявив, що захоплення президії Верховної Ради народними депутатами в військовій формі мало спровокувати бійку, аби дати змогу "Народному форонту" та БПП проголосувати законопроекти які вигідні перш за все, олігархам.

  При цьому він наголосив: те, що сталось, "було спланованої виставою, покликаною створити певну картинку для журналістів".

  "Ви стояли і захищали цинічних бариг, які обкрадають країну під час війни. Обкрадають батьків і матерів тих, хто зараз на фронті захищає країну", – заявив Мосійчук.

  При цьому він наголосив: своїми нагородами депутати-військові захищають тих, хто торгує інтересами країни, а присутність в Раді людей в формі, які ніколи не були на лінії зіткнення в АТО дискредитує тих героїв, які зараз захищають Україну – "На яких «колчаківських фронтах» воював пан Савченко (нардеп від БПП – ред.)? Що банкір Савченко робив в формі?"

  Як відомо, в п’ятницю, 7 липня депутати від провладної коаліції заблокували президію парламенту, що б дати змогу Андрію Парубію ставити на голосування законопроекти і відновити роботу Верховної Ради.

  Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила, що уряд і провладна більшість у Верховній Раді готують в Україні приховану приватизацію.

  Теги : ігор мосійчук Радикальна партія БПП Народний Фронт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів