Мобілізовані держслужбовці зможуть подавати декларації пізніше - законопроект

  2 Червня, 2015 12:45
  Депутати хочуть дозволити мобілізованим декларантам подавати декларації протягом 30 робочих днів з моменту повернення до місця роботи.

  Верховна Рада України планує дозволити мобілізованим державним службовцям відтермінувати подання декларацій про доходи.

  Відповідний законопроект, яким планується внести зміни до закону "Про засади запобігання і протидії корупції", Рада ухвалила в першому читанні. За рішення проголосували 260 із 342 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

  Під час обговорення законопроекту народний депутат Андрій Левус наголосив, що сьогодні мобілізується багато держслужбовців та працівників місцевого самоврядування, однак відповідно до закону, вони зобов`язані до 1 квітня подати декларації про доходи.

  Так, депутати хочуть доповнити закон положенням про те, що суб’єкти декларування, які не мали можливості подати до 1 квітня декларацію про доходи за 2014 рік у зв'язку з мобілізацією, можуть подати її протягом 30 робочих днів з моменту повернення до місця роботи.

  Також планується дозволити декларантам заповнювати декларацію без урахування невідомої інформації, якщо, наприклад, вони не можуть отримати інформацію про майно, доходи і витрати мобілізованого члена сім'ї. У такому разі пишеться пояснювальна записка довільного характеру. 

  Теги : мобілізовані декларація про доходи держслужбовці
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів