Міськрада Чернівців просить владу скасувати підвищення тарифів ЖКГ

  22 Липня, 2016 12:46
  Чернівецькі депутати вважають неприпустимими нові тарифи без одночасного перегляду розмірів мінімальної зарплати та пенсії.

  Міська рада Чернівців ухвалила звернення до уряду, парламенту, президента та НКРЕКП з проханням відмінити дію постанови щодо підвищення вартості житлово-комунальних послуг, повідомляє видання ZIK.

  Зазначається, що це звернення підтримали 30 депутатів міськради.

  "Звернутися до Кабміну, НКРЕКП, Президента України та Верховної Ради України з проханням зупинити дію постанови №315 Кабміну від 27.04.2016 р. щодо підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги до офіційного оприлюднення економічно обгрунтованої складової ціни на газ", – сказано у зверненні.

  Чернівецькі депутати вважають недопустимими нові тарифи на централізоване водопостачання та теплопостачання без одночасного перегляду розмірів мінімальної зарплати та пенсії.

  Вони вимагають визнати рішення національного державного регулятора з цього приводу як порушення соціальних засад конституційного ладу України.

  Нагадаємо, раніше прем'єр Володимир Гройсман назвав "безперспективними" рішення місцевих рад щодо мораторію на підвищення тарифів.

  Теги : Чернівці тарифи жкг міська рада
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів