Місію ООН на Донбасі має очолити Швеція

  12 Лютого, 2018 17:54
  Крім того, до складу миротворчої місії ООН увійде Білорусь.

  ООН розгляне звіт щодо введення миротворчої місії на Донбас, відповідно до якого у зоні конфлікту буде застосований контингент з 20 тис. військовослужбовців і 4 тис. поліцейських.

  Зазначений звіт був складений колишнім секретарем НАТО та радником президента Петра Порошенка Фог Расмуссеном, повідомляє "Голос Америки".

  Затвердження звіту буде складним процесом, оскільки Росія має право вето в Раді Безпеки ООН і може не погодитися з таким форматом. Крім того, Швеція має дати згоду на прохання очолити місію.

  "Ця діяльність вимагатиме залучення ряду європейських країн, таких як Швеція, країн, які мають досвід миротворчих операцій, таких як Бразилія, та країн, яким довіряє Росія, таких як Білорусь", – заявив один із співавторів документу Ричад Гован.

  Слід зазначити, що високопосадовці Росії, України, Німеччини та Франції обговорять конфлікт в Україні під час проведення конференції з безпеки в Мюнхені.

  Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон заявив, що українська влада не зацікавлена у поверненні окупованих територій Донбасу до виборів в 2019 році. 

  Теги : ООН війна на донбасі Расмуссен
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів