Міністр Петренко "зливає" своїх підлеглих, які допомагали Пашинському в рейдерстві Житомирської кондфабрики

  29 Грудня, 2015 12:30
  Міністр юстиції Петренко "зливає" прокуратурі своїх підлеглих, разом з якими організував спробу рейдерського захоплення кондитерської фабрики "ЖЛ" для депутатської "солодкої парочки" Сергія Пашинського та Тетяни Чорновол.
  Міністр юстиції Павло Петренко
  Фото з відкритих джерел
  Міністр юстиції Павло Петренко

  Із власних джерел у Мін’юсті керівництво підприємства "ЖЛ" дізналось інформацію щодо заяви міністра юстиції Павла Петренка до ГПУ про вчинення кримінальних правопорушень його підлеглими, які причетні до незаконного видалення з Держреєстру  Житомирської кондитерської фабрики. Йдеться про начальника управління юстиції в Житомирській області Олега Горая та його підлеглого Лоханчука.

  Відповідне повідомлення Міністерства юстиції до ГПУ є в розпорядженні UA1.  Так, у відомстві визнали, що службова особа Житомирського міського управління юстиції (а саме В’ячеслав Лоханчук) видалила з Держреєстру підприємців ТДВ "ЖЛ" на основі рішення Тернопільського адмінсуду від 23 листопада, яке ще навіть не вступило в законну силу.

  Проведена службова перевірка виявила, що Головне територіальне управління юстиції в Житомирській області, яким керує Олег Горай, "вчинило реєстраційні дії щодо скасування запису про держреєстрацію ТДВ "ЖЛ" без наявності законних на те підстав".

  Окрім того, є ознаки того, що житомирське управління юстиції навмисно приховало вказані факти від Мін’юсту, що "підриває імідж Міністерства юстиції України"..

  "Повідомлення про кримінальні правопорушення зобов’язані прийняти та зареєструвати слідчий, прокурор або інша уповноважена службова особа" – зазначається в повідомленні. Вимагається розпочати досудове розслідування. У разі виявлення наявності складу злочину, Мін’юст просить притягнути встановлених осіб до кримінальної відповідальності.

  Зазначимо, що за зловживання службовим становищем "під слідство" може потрапити і голова департаменту реєстраційної служби Міністерства юстиції Сергій Бенедисюкякий є безпосереднім керівником Горая. Саме Бенедисюк знав про ряд вчинених правопорушень навколо фабрики, адже за законом, підприємства зі статутним капіталом більше 1 млн грн виключаються з реєстру лише за згодою Міністерства юстиції.  

  Крім того, керівництво фабрики "ЖЛ" напряму звинувачує і самого міністра Петренка в участі у рейдерській атаці на підприємство за замовленням нардепа Пашинського. Міністру не вірять, що він "нічого не знав" про цей конфлікт.

  Теги : ГПУ Мін’юст Павло Петренко сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів