Мін'юст заперечує розробку законопроекту про легалізацію цивільного партнерства

  14 Червня, 2018 11:21
  У відомстві кажуть, що поширена у ЗМІ інформація не відповідає дійсності.

  Міністерство юстиції України заперечує розробку і подання на розгляд законопроекту про легалізацію цивільного партнерства для різностатевих та одностатевих пар.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства.

  "Інформація, яка поширюється у ЗМІ щодо подання Міністерством юстиції законопроекту на розгляд Кабінету Міністрів України про легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар, не відповідає дійсності", – сказано в ньому.

  Так, у відомстві наголошують, що 12 червня, Директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Владислав Власюк під час круглого столу на тему "Оновлення плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року" в офісі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у відповідь на питання щодо легалізації одностатевих шлюбів повідомив наступне: "У зв’язку з великою кількістю звернень, питання потребує подальшого вивчення та опрацювання і наразі не може бути виконано".   

  Раніше повідомлялося, що Міністерство юстиції України має намір залишити у Плані дій Національної стратегії з прав людини захід щодо запровадження у країні цивільних партнерств.

  Теги : одностатеві шлюби міністерство юстиції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів