Мін'юст вимагає люструвати Паскала

  25 Листопада, 2015 17:24
  У відомстві наголошують, що Василя Паскала не можна призначати першим заступником керівника Нацполіції, бо він підпадає під люстрацію.
  Фото з відкритих джерел

  У департаменті з питань люстрації Мін'юсту зазначають, що Василь Паскал не може бути призначеним на посаду першого заступника керівника Нацполіції, бо він підпадає під люстрацію.

  Про це на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради заявила член громадської ради люстраційного комітету Олександра Дрік.

  Крім того, вона нагадала, що керівник Нацполіції Хатія Деканоідзе перед призначенням Паскала знала про те, що це рішення суперечитиме законодавству.

  "Ми писали офіційні листи (з поясненням, що Паскала не можна призначати) на офіційні адреси, я особисто направляла на її особисту пошту, на пошту її помічника і через волонтера передала їй особисто в руки листа", - розповіла вона.

  В той же час, керівник люстраційного департаменту Тетяна Козаченко звинуватила у призначенні Паскала міністра внутрішніх справ та суди.

  "У чому питання по Паскалу? Аваков і суд стверджують, що він не очолював самостійний структурний підрозділ. Тобто, за їх твердженням, карний розшук - не самостійний структурний підрозділ", - наголосила Козаченко.

  Крім того, вона зазначила, що жодних аргументів цим заявам немає, та підкреслила, що за законом про очищення влади Паскал не має права бути допущеним до державної служби.

  Як відомо, Василь Паскал призначений першим заступником голови Національної поліції.

  Теги : Верховна Рада Василь Паскал міністерство юстиції національна поліція хатія деканоїдзе
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів