Мін'юст офіційно заборонив комуністам брати участь у виборах

  24 Липня, 2015 14:53
  Таким чином, комуністичні партії втрачають свій політичний статус та права політичної партії.
  Лідер комуністів Петро Симоненко
  Фото з відкритих джерел
  Лідер комуністів Петро Симоненко

  Міністерство юстиції заборонило трьом комуністичним партіям брати участь у виборах всіх рівнів.

  Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр юстиції Павло Петренко. За його словами, КПУ не може бути суб’єктом політичного процесу та брати участь у місцевих виборах.

  "Я підписав накази, правовим наслідком яких є те, що ця політична сила та інші комуністичні партії із сьогоднішнього дня не можуть бути суб`єктом виборчого процесу і не можуть брати участь у місцевих, загальнодержавних та президентських виборах", - заявив Петренко.

  У свою чергу, голова РНБО Олександр Турчинов назвав таке рішення "актом історичної справедливості". Він пояснив, що відсьогодні КПУ та інші сателітні комуністичні партії втрачають політичний статус і права політичної партії.

  Відзначимо, що деякі ЗМІ повідомляли, що лідер КПУ Симоненко мав намір брати участь у місцевих виборах, які пройдуть 25 жовтня. Він також заявляв, що Компартія планує висувати своїх кандидатів на мажоритарних округах, навіть якщо партію заборонить суд.

  Як повідомлялось, в Мін'юсті і раніше казали, що КПУ можуть не допустити до виборів. Справа в тому, що три партії в Україні (КПУ, КПУ (оновлена) та Компартія робітників і селян) не відповідають вимогам закону про декомунізацію. 

  Теги : КПУ заборона комуністи Мін’юст вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів