Мінстець - журналістам: Проникнення на території ОРДЛО з боку РФ є порушенням закону

  3 Червня, 2016 10:22
  Мінінформполітики відреагувало на скандал довкола "Миротворця".

  Мінінформації опублікувало вибачення перед іноземними журналістами за погрози через оприлюднення їхніх прізвищ на сайті "Миротворець", в той же час зазначивши, що проникнення на окуповані території з боку Росії є порушенням закону.

  "Ми цінуємо відданість і сміливість журналістів, які ризикуючи життям, виконують свій обов’язок, доносять правду про події на захоплених українських територіях. Разом з тим, маємо вчергове нагадати, що Закон – один для всіх, і ніхто, журналісти в тому числі, не має права незаконно, без відповідного дозволу української влади, проникати на тимчасово окуповану територію України з боку Росії", - йдеться в повідомленні міністерства.

  Своєю чергою, глава відомства Юрій Стець закликав журналістів "зробити адекватні висновки з цієї історії" - "Своїм колегам, іноземним журналістам, хочу сказати. Ми шкодуємо про погрози, які були висловлені на вашу адресу, і сподіваємось, що українці розібрались в цій ситуації, розум взяв верх над емоціями. Давайте разом працювати. Але ми не будемо терпіти тих, хто затриманий нашими правоохоронцями, дістає посвідчення "фрілансера", сподіваючись, що це дозволить уникнути переслідування за Законом".

  НагадаємоThe New York Times опублікувала чергову негативну статтю про Україну, заявивши, що ситуація з оприлюдненими списками журналістів, які отримували акредитацію на окупованих територіях, загрожує свободі преси в Україні.

  Теги : Мінінформації Мінстець миротворець
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів