Мінські домовленості не стосуються Криму - Мінінфо

  4 Жовтня, 2015 10:00
  Переговорів Заходу з Російською Федерацією щодо Криму не може бути, оскільки вони б стали порушенням статуту ООН.
  Фото з відкритих джерел

  Мінські домовленості взагалі ніяк не стосуються Криму, адже щодо цієї окупованої території взагалі нічого обговорювати.

  Про це повідомляє міністерство інформаційної політики України на своїй сторінці у Facebook.

  Таким чином у відомстві прокоментували слова канцлера Німеччини Ангели Меркель про ”відновлення Україною суверенітету, але без Криму”.

  ”Мінські домовленості взагалі ніяк не стосуються Криму, тому що щодо нього взагалі нічого обговорювати. Анексія Криму є грубим порушенням міжнародного права і статуту ООН і, на відміну від російської агресії на Донбасі, Росія анексувала цю територію, а Путін визнав, що це була спецоперація російських військ. Так що ніякого торгу про ”самовизначенні” не може бути, тому що спочатку була військова окупація регулярними частинами армії РФ, а вже потім так званий ”референдум” (росіяни в Криму взагалі не мають права на ”самовизначення”, оскільки це положення ООН стосується тільки корінних народів, не мають своєї країни)”, - йдеться у повідомленні.

  Згідно зі статутом ООН, агресія не може бути виправдана ніякими міркуваннями будь-якого характеру: політичного, економічного, військового чи іншого, і є злочином проти миру.

  "Ніякі територіальні чи інші надбання, набуті внаслідок агресії, ніколи не можуть бути визнані або легалізовані", - наголошують у відомстві.

  ”Переговорів Заходу з Російською Федерацією щодо Криму не може бути, оскільки вони б стали порушенням статуту ООН. Є тільки одна вимога - звільнити окуповану територію”, - додали в міністерстві.

  Нагадаємо, що наприкінці вересня "Правий сектор" перекрив об'їзні дороги в Крим для створення "продовольчої блокади".

  Теги : анексія Криму блокада
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів