Мінкульт має намір створити агенцію для заборони артистів з проросійською позицією

  24 Квiтня, 2016 11:33
  Міністр культури заявив, що створення механізму заборони російського контенту має пройти без висвітлення у ЗМІ.

  Міністр культури Євген Нищук під час інтерв’ю для "Громадського ТБ" заявив, що відомство має намір створити агенцію для заборони артистів з проросійською позицією.

  "Є ідея створення агенції, яка би здійснювала концертну, театральну і гастрольну діяльність. Функція якої б ще була в тому, щоб виробити ті закони, які б унеможливлювали гастролі, приїзди і професійну діяльності тих людей, які так висловлюються", - йдеться в заяві.

  При цьому Нищук наголосив, що він проти сучасної концепції складання списків "чорних" та "білих" списків -  "Однозначно список повинен бути і дуже жорсткий, але я би його в колір не обрамлював. Я би його обрамлював у санкції. І про механізм його (списку – ред.), ми, власне, маємо домовитися з СБУ і з іншими органами. Звичайно, люди, які принижують гідність української держави, спотворюють українську історію, наших героїв, однозначно, їм не місце тут".

  Водночас глава Мінкульту підкреслив: "Для механізму заборони російського контенту має бути проведена внутрішня ґрунтовна робота - без прес-конференцій і без винесення на люди багатьох речей".

  НагадаємоСБУ незадоволене тим, як Мінкульт забороняє російські фільми.

  Теги : чорний список Мінкульт білий список євген нищук
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів