Міністра культури Нищука звинуватили у недостатній боротьбі з корупцією

  17 Березня, 2017 17:54
  Міністерство культури не забезпечило спецперевірку 25 керівників закладів культури.

  Національне агентство із запобігання корупції внесло міністру культури Євгену Нищуку припис за невиконання перевірки працівників відомства щодо вчинення ними корупційних дій.

  Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

  Відповідно до повідомлення, відомство не забезпечило організацію проведення спеціальної перевірки стосовно 25 керівників закладів культури та не вжило заходів щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника закладу культури, якого звинувачують у корупції.

  Також міністерство не провело службові розслідування за поданнями спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції та не прийняло рішення щодо врегулювання конфлікту інтересів у підлеглої особи

  Відомство не перевірило та не повідомило Національне агентство про факти неподання й несвоєчасного подання працівниками міністерства щорічної декларації за 2015 рік.

  Крім того, НАЗК вимагає забезпечити в Міністерстві культури умови для внесення його працівниками повідомлень про порушення вимог цього закону іншою особою через офіційний веб-сайт міністерства.

  Нагадаємо, глава Міністерства культури Євген Нищук має намір створити Український культурний фонд.

  Теги : корупція Міністерство культури НАЗК євген нищук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів