Міністр юстиції за гроші "прибирає" незручні статті з новинних сайтів

  28 Грудня, 2015 12:32
  Редакції UA1 запропонували 400 доларів, щоб "зникла" стаття про можливу участь Петренка у рейдерських скандалах.
  Міністр юстиції Павло Петренко
  Фото з відкритих джерел
  Міністр юстиції Павло Петренко

  Міністру юстиції Павлу Петренку, очевидно, "не сподобалась" новина про те, що він став фігурантом рейдерських скандалів, пов’язаних із захопленням Української національної лотереї та Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  До редакції UA1 звернулося pr-агентство, яке запропонувало 400 доларів за зняття "незручної" статті про міністра.

  Зазначимо, що 400 доларів – це приблизно 10 тисяч гривень. Цікаво, чи не бюджетні гроші витрачає міністерство для покращення іміджу міністра? У той час, коли в країні катастрофічно не вистачає грошей і йде війна.

  Сумно констатувати, що зараз повторюється ситуація часів Януковича і Партії регіонів, які платили ЗМІ за "стоп-лист", щоб про них не виходили викривальні матеріали.

  Нагадаємо, у зазначеній новині, яку захотіли "прибрати", розповідалось про історію рейдерського захоплення Української національної лотереї, у якій фігурують міністр юстиції Павло Петренко та голова департаменту реєстраційної служби міністерства Сергій Бенедисюк. Як і в спробі захоплення Житомирської кондитерської фабрики, в рейдерській атаці на УНЛ використано незаконне рішення суду.

  Додамо також, що керівництво фабрики "ЖЛ" прямо звинувачує Петренка в покриванні рейдерської схеми захоплення підприємства, яку організовує нардеп Сергій Пашинський. Проте міністр ці звинувачення відкидає та ігнорує звернення представників фабрики.

  Теги : хабар Павло Петренко сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ» UA1 Українська національна лотерея
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів