Міністр юстиції Петренко володіє міні-Межигір'ям у центрі Києва

  8 Лютого, 2016 10:19
  Громадські активісти виявили особистий міні-ботанічний сад міністра юстиції Петренка в будівлі ввіреного йому відомства.
  Фото з відкритих джерел

  Громадські активісти виявили особистий міні-ботанічний сад глави Мін’юсту Павла Петренка в будівлі керованого ним Міністерства.

  Про це повідомляє "Інформатор".  Зазначається, що розкішний закуток для особистого відпочинку міністра був виявлений під час спроби активістів потрапити до нього на прийом під час Дня відкритих дверей.

  Втім, наголошується, зустріч так і не відбулась, позаяк Петренко не лише не вийшов до активістів, а й викликав поліцію, заявивши, що будівлю міністерства захопили невідомі.

  Підкреслюється: за інформацією, яка з’явилась згодом, керували викликаними силовиками колишні командири "Беркуту".

  У самому ж ботанічному саду були виявлені дорогі бронзові скульптури, ковані перила, ліхтарі, стільці та столи, покриті склом, дорогі рослини, арки та скляні стеля і одна зі стін.

  Крім того, біля скляної стіни знаходиться великий стенд з написами "Міністерство юстиції України", офісний стіл та дві трибуни, де, на думку присутніх, працівники Міністерства час від часу проводять свої брифінги.

  Наголошується: облаштування цього "куточка", на думку активістів, коштує щонайменше 10 млн євро, які "навряд чи є приватними грішми міністра чи працівників відомства".

  Разом з тим, зазначається: під час огляду активістами саду, працівники міністерства, вікна кабінетів яких виходять до нього, поспішно закривали на них жалюзі, уникаючи камер.

  Теги : Київ Павло Петренко поліція Межигір’я беркут активісти міністерство юстиції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів