Міністр юстиції Петренко очолює "штаб корупції" - нардеп

  10 Червня, 2016 11:19
  Міністерство під його керівництвом взагалі нездатне проводити будь-які реформи, вважає Аркадій Корнацький.

  Міністрество юстиції є "штабом корупції", а реформи в Україні імітуються та саботуються, у тому числі, за активної участі очільника Мін'юсту Павла Петренка.

  Таку заяву зробив на одному з телеканалів народний депутат від БПП Аркадій Корнацький.

  "Якщо розглянути Міністерство юстиції як один з тих органів, який повинен займатися реформою судової системи, то воно просто не здатне на це. Я переконаний, що Міністерство юстиції - це просто штаб корупції. Там все керівництво повністю корумповане, включаючи міністра", - заявив Корнацький.

  Депутат вважає, що всі реформи в Україні зазнали невдачі, тому що їх впровадженням не займались "професійні і чесні люди". На ефективний контроль з боку громадських активістів він не сподівається.

  "Хто керував люстрацією в Україні? Люстрація повністю завалена так званими громадськими активістами, євроінтеграторами. А судова реформа? А ці зміни в Конституцію, напрацьовані "анімаційним пакетом реформ", як я його називаю? Вони постійно підсовують президенту закони, які не те, що не досконалі, а просто безграмотні з юридичної точки зору", - сказав Корнацький.

  Теги : люстрація Мін’юст Павло Петренко міністерство юстиції Корнацький
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів