Міністр торгівлі США відвідає Україну 26-27 жовтня

  24 Жовтня, 2015 09:28
  Цей візит буде продовженням тривалого зобов`язання Барака Обами підтримувати український уряд та народ, та допомагати зміцнювати українську економіку

  Міністр торгівлі США Пенні Прітцкер відвідає Україну 26-27 жовтня.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства (Департаменту) торгівлі США.

  ”Секретар торгівлі США Пенні Прітцкер відвідає Україну 26-27 жовтня, що буде продовженням тривалого зобов`язання Адміністрації (президента) Барака Обами підтримувати український уряд та народ, та допомагати зміцнювати українську економіку”, - сказано у повідомленні.

  Візит Прітцкер продовжить співпрацю високого рівня, яка була започаткована під час її візиту до Києва у вересні 2014 року.

  Міністр торгівлі США зустрінеться з президентом України Петром Порошенком та прем`єр-міністром Арсенієм Яценюком для обговорення прогресу України в реалізації амбіційної програми економічних реформ.

  Її будуть супроводжувати керівники американських компаній, які бажають безпосередньо від представників української влади почути про реформи, які впроваджуються в Україні, та поділяться власним баченням щодо додаткових заходів, які необхідні для зміцнення бізнес-клімату в Україні.

  Також, вона планує відвідати село Великі Прицьки, від назви якого походить її прізвище, та відвідає єврейську школу у Білій Церкві.

  Теги : США Порошенко візит
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів