Міністр Петренко у Рівному був у стані алкогольного сп'яніння

  10 Травня, 2016 12:34
  Візит до Рівного пройшов для глави Мін'юсту "на веселі".

  Робочий візит до Рівного закінчився для міністра юстиції Павла Петренка відвідинами найкращих розважальних закладів міста та алкогольним сп'янінням, повідомляє ІНФОРМАТОР.

  Інсайдери з Рівного повідомляють, що 26 квітня місцеві функціонери – Вознюк та Корнійчук – влаштували Петренку ВІП-прийом і весь день і ніч тривала звичайна програма “водка-дєвкі-патєфон” у кращих розважальних закладах міста.

  Зазначається, що після такої гулянки міністра довелося терміново виводити зі стану алкогольного сп’яніння для проведення брифінгу.

  Місцеві журналісти та активісти помітили важкий стан глави Мін'юсту і повідомили про це в соціальних мережах.

  Журналіст Таня Закордонець у своєму Facebook написала, що замість безкоштовної зали в ОДА, прес-конференцію Петренка перенесли в платний “ManhattanCityHall”, де географічно і по часу закінчились “гуляння” глави Мін'юсту.

  Також стало відомо, що на брифінг були покликані лише ЗМІ, з якими вдалося домовитись, що вони будуть задавати лише питання по “темниках”.

  Люди, присутні на заході, повідомили, що міністр перебував у стані очевидного алкогольного сп’яніння або сильного похмілля, Його мова була пригальмована, щоки червоні, а очі скляні. На брифінгу Петренко постійно “похмелявся” холодним морозивом, а на проведену бурхливу ніч вказували порепані губи і запухле лице.

  Зазначається, що візит Петренка до Рівного відбувся за наполяганням його однопартійця з "Народного фронту" Юрія Вознюка, який є шефом самозваного голови Рівненської облради Олександра Корнійчука. Саме нинішній голова облради на двох скликаннях був помічником Вознюка в парламенті.

  Для Вознюка та Корнійчука візит Петренка був знаковим, оскільки його відомство безпідставно призупинило виконавче провадження рішення суду, яке має поновити на посаді голови облради Володимира Ковальчука. Тому можна вважати, що ВІП-прийом для Петренка є платою за рішення, яке не відповідає законодавству.

  Теги : Павло Петренко міністерство юстиції рівне Юрій Вознюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів