Міністр Петренко підставив Американську торгівельну палату

  3 Червня, 2016 13:22
  Американська неурядова організація втягнута в політичні ігри українських високопосадовців.

  Небажання міністра юстиції Павла Петренка відповідати на незручні питання журналістів змусило менеджмент Американської торгівельної палати поступитися одним з головних принципів своєї діяльності – прозорістю в роботі палати.

  Останні місяці Петренко намагається обмежити своє спілкування з журналістами на громадських заходах. Міністр став фігурантом низки гучних рейдерських захоплень. Його відомство звинувачують у протиправних діях та фактичній допомозі рейдерам. Журналістські розслідування прямо вказували на причетність голови Мін`юсту до цих дій.

  31 травня в офісі Американської торгівельної палати проходила зустріч членів організації з міністром Петренком та його заступником з питань державної реєстрації Павлом Морозом. Зустріч планувалась публічною, і на захід було запрошено журналістів. Але в останній момент співробітників ЗМІ сповістили, що зустріч пройде в закритому режимі, без представників преси.

  Своє рішення менеджмент організації ніяк не пояснив. З власних джерел UA1 стало відомо, що такий формат зустрічі був вимогою Павла Петренка. Напевно, міністр злякався запитань журналістів щодо участі Мін`юсту в схемах рейдерських захоплень. Очільнику відомства важливо зберегти імідж перед лицем іноземних інвесторів. Адже загроза втратити свою власність – головне, що відлякує іноземців від інвестування в Україну.

  Стає зрозумілим, що Павлу Петренку немає що відповісти на факти неправомірного позбавлення іноземців власності, до яких є причетним Мін`юст.

  У цій ситуації завдано значного удару по репутації Американської торгівельної палати, порушено принцип прозорості в роботі та відкритості до діалогу. США є головним поборником свободи слова у світі. Потурання з боку Палати корупційним оборудкам українського міністра може бути загрозою для авторитету поважної міжнародної організації. 

  Теги : США Мін’юст Павло Петренко рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів