Міністр Петренко "кришує" людей Януковича

  23 Листопада, 2016 15:09
  Недолюстрований чиновник завідуватиме виправними колоніями західного регіону.

  Глава Міністерства юстиції Павло Петренко, попри обіцянки, що в систему прийдуть нові люди, призначив начальником Західного міжрегіонального управління кримінальної виконавчої служби Михайла Дзюдзя, який активно працював з командою екс-президента Віктора Януковича, пишуть ЗМІ.

  Зазначається, що Дзюдзь є нинішнім начальником Управління пенітенціарної служби у Львівській області й депутатом облради від БПП.

  У попередній каденції Львівської облради керував фракцією Партії промисловців та підприємців, що була сателітом фракції Партії регіонів в облраді й голосувала разом з регіоналами.

  За словами екс-керівника департаменту Державної виконавчої служби Сергія Старенького, щодо Дзюдзя проводилась перевірка діяльності і було виявлено багато порушень.

  За результатами перевірки його було звільнено з посади, однак тоді Мін'юст не підписався під розпорядженням.

  "Перемога в конкурсі пана Дзюдзя - це плювок в обличчя громадськості. Цей конкурс став лише ширмою, щоб проштовхнути на посаду свою людину, тобто Михайла Дзюдзя. Міністр Петренко мав би пояснити результати цього конкурсу", - вважає Старенький.

  Екс-посадовець каже, що Дзюдзь не мав права брати участь у конкурсі, оскільки підлягає люстрації.

  Раніше повідомлялося, що глава Мін'юсту Павло Петренко призначив в.о. директора люстраційного департаменту 23-річну дівчину.

  Теги : Павло Петренко міністерство юстиції пенітенціарна служба
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів