Милобога виключили з "Самопомочі"

  3 Квiтня, 2016 17:52
  "Самопоміч" ухвалила рішення щодо виключення з членів партії Юрія Милобога - через змову з Опозиційним блоком.

  "Самопоміч" ухвалила рішення щодо виключення з членів партії голови свого Криворізького осередку Юрія Милобога.

  Про це йдеться у заяві партії, оприлюдненій 3 квітня.

  "Після рішення Верховної Ради провести перевибори мера Кривого Рогу 27 березня "стало відомо, що кандидат (від "Самопомочі" – Ред.) на посаду міського голови Юрій Милобог веде переговори з представниками "Опозиційного блоку". Мова йде про аудіозапис, на якому зафіксовано розмову Милобога з чоловіком, який представляв його інтереси в переговорах зі штабом Юрія Вілкула, щодо отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби", - заявили в "Самопомочі".  Зазначається: "Після відвертої розмови з Милобогом та озвучення відомих фактів, він визнав правдивість цієї інформації, підтвердив автентичність записів та погодився, що в цій ситуації партія не має морального права висувати його на нові вибори. На з’їзді партії у Харкові він оголосив про відмову від подальшого балотування".

  У "Самопомочі" підкреслили, що отримали копію аудіозапису, який "вже раніше став приводом для сумнівів щодо чесності Милобога", 2 квітня.

  Наголошується: "Політична Рада партії Об’єднання "Самопоміч" вирішила виключити голову криворізького осередку Об’єднання Юрія Милобога з членів партії та призначити партійну комісію для комплексного вивчення ситуації в місцевому осередку та допомоги місцевим активістам".

  Нагадаємо, Комітет виборців України назвав вибори мера у Кривому Розі такими, що не відповідають ані стандартам чесних та демократичних виборів, ані найменшому уявленню про законність. 

  Теги : юрій вілкул кривий ріг Опозиційний блок Самопоміч Юрій Милобог
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів