Міліція відкрила кримінальну справу у зв’язку з підробленими печатками

  25 Липня, 2015 16:38
  Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом виявлення в Чернігові підроблених печаток окружної виборчої комісії округу № 205 і всіх дільничних виборчих комісій цього округу.

  Про це написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  "Порушено кримінальну справу за ст. 358 ч. 1 (підробка документів, печаток, штампів і бланків або їх збут). Злочин документується. Пропонуємо всім, кому що-небудь відомо із реалізації цього виборчого шахрайства - негайно дати цю інформація в УВС Чернігівській області безпосередньо заступнику міністра Сергію Яровому, що перебуває в Чернігові", - повідомив він.

  За інформацією міністра при затримці оперативники виявили близько 130 накладок для печаток виборчкомів 205 округу.

  Аваков стверджує, що МВС вранці отримало оперативну інформацію про перевезення фальшивих печаток виборчкомів, підготувалося й провело операцію із затримки.

  "Представники конкуруючих штабів, нардепи - прибули на місце й свою активність (праведну чи ні - не мені судити) трохи заважають документувати процес - хвилюються. Чи то за те, що будуть викриті, чи те за те, що побачили підлий виверт конкурента. Це зрозуміло, але оперативники роблять свою роботу", - написав він.

  Міністр зазначив, що виявлення цих печаток свідчить про підготовку фальсифікацій на виборах, і допустив, що ще будуть спроби фальсифікацій.

  Нагадаємо, що сьогодні в Україні "день тиші" перед проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 205.

  Теги : Арсен Аваков перевибори виборчий округ Чернігів
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів