Ми дуже зацікавлені в розвитку контактів з Молдовою - Порошенко

  6 Травня, 2015 16:46
  Держави-сусіди мають триматися разом і рухатись вперед, обмінюючись досвідом та реалізовуючи спільні проекти.
  Фото: прес-служба Президента

  Україна підтримує Молдову та високо цінує спільні проекти з економічного розвитку, фінансової стабільності і переваг європейської інтеграції.

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови Кирилом Габурічем, повідомляє прес-служба глави держави.

  "Ми дуже зацікавлені в розвитку контактів з Молдовою", – підкреслив Порошенко. Він наголосив на зацікавленості в координації дій з європейської інтеграції та обміні досвідом із запровадження безвізового режиму, в успішному втіленні спільних напрацювань у рамках "Східного партнерства", Угоди про асоціацію та Зони вільної торгівлі.

  У свою чергу, Габуріч також відзначив, що "сьогодні, коли ситуація в світі так швидко змінюється, важливо триматися разом і допомагати один одному". Зокрема, за його словами, є багато економічних питань, в яких країни можуть співпрацювати і розвиватися. Він підкреслив, що Україна і Молдова – сусіди, і мають триматися разом та рухатись вперед.

  "Україна завжди традиційно підтримувала Молдову. Наші двері та серця відкриті для дружньої Молдови", – заявив Порошенко.

  Теги : молдова Петро Порошенко Кирило Габуріч зустріч
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів