Медведчук заявив, що нафтовим бізнесом своєї дружини в РФ керує він сам

  17 Вересня, 2018 22:39
  Політик також підтвердив, що інформація, викладена в розслідуванні, здебільшого відповідає дійсності і це все "абсолютно нормально".

  Український політик та кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук заявляє, що його дружина, телеведуча Оксана Марченко, є власником бізнесу в Росії, оскільки він не має можливості володіти ним у зв'язку з фінансовими санкціями, які США ввели проти нього в 2014 році.

  Про це він повідомив в ефірі телеканалу NewsOne.

  "Оксана Марченко, моя дружина, не займається бізнесом. Вона володіє бізнесом, а керую бізнесом я. Чому я не можу володіти бізнесом? Тому що мої "улюблені" американці в березні 2014 року ввели щодо мене санкції. З цим усім пов'язані усі особливості бізнесу, який належить родині", – сказав він.

  Медведчук також зазначив, що інформація, викладена в розслідуванні журналістів програми "Схеми" (проект "Радіо Свобода"), здебільшого відповідає дійсності.

  "З приводу тих об'єктів, які є у цій публікації (розслідування "Схем" – Ред.), це правда, я це підтверджую і абсолютно все нормально, тому що раніше, коли мені задавали питання з приводу бізнесу і просили розповісти, я казав, що не буду розповідати про бізнес, тому що не хочу, щоб певні особи, які називають себе "активістами", "патріотами" робили хвилі з приводу цього бізнесу, але податкові органи України знають всі", – додав він.

  Нагадаємо, раніше журналісти проекту "Схеми" повідомляли, що дружина  кума президента РФ Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко освоює Гавриківське нафтове родовище в Росії.

  Теги : Росія Медведчук Оксана Марченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів