Медведчук є партнером Порошенка в телеканалі "Прямий" – Дубінський

  10 Жовтня, 2018 19:02
  За словами журналіста, під контролем лідера "Українського вибору" знаходяться три телеканали.

  Через народного депутата Тараса Козака (фракція "Опозиційний блок"), який став власником телеканалу NewsOne, лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук є партнером президента Петра Порошенка в телеканалі "Прямий".

  Про це написав журналіст Олександр Дубінський в Facebook і на своєму сайті.

  "Крім "віджатих" телеканалів 112-Україна та NewsOne, Медведчук також має відношення до телеканалу "Прямий", який пов'язаний з Петром Порошенком... У придбанні каналу "Прямий" взяли участь офшорні компанії Медведчука, директора яких обслуговують як кума Путіна, так і самого Порошенка", – зазначив журналіст.

  Дубінський стверджує, що власниками каналу "Прямий" є Parlimo trading limited і Centerano trading limited, а серед їхніх директорів значиться Dadlaw Secretarial Limited, яка обслуговує найближче оточення Порошенка. Паралельно з цим менеджери компанії керують двома фірмами Hakail limited і Turul investments limited, бенефіціарами яких є нардеп Козак.  "Тобто, фактично Тарас Козак, який є номіналом Медведчука, управляє трьома рейтинговими інформаційними телеканалами... Це ще раз доводить, що вони (Порошенко і Медведчук) таки партнери. Яка роль Медведчука в цьому партнерстві? Він створює комфортні умови в інформаційному просторі для виборів Порошенка на другий термін... Ставка Путіна зроблена", – заявив Дубінський.

  Нагадаємо, російський політолог Бєлковський заявив, що президент РФ Путін вирішив підтримати Порошенка на виборах в 2019 році.

  Теги : Путін Порошенко вибори телеканал 112 Медведчук NewsOne Олександр Дубінський Прямий
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів