Майже кожен третій співробітник правоохоронних органів на роботі "косить бабло" – Горбатюк

  8 Серпня, 2018 10:42
  Начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ зазначив, що 20-30% правоохоронців прийшли на роботу, щоб "косити бабло".

  Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заявив, що частина співробітників правоохоронних органів працює заради хабарів. Таку думку він висловив в інтерв'ю для інтернет-видання Лівий берег.

  "Я цю систему знаю. Умовно кажучи, є 5-10 відсотків, які прийшли від серця працювати і боротися зі злочинністю. Згодом цей відсоток може зменшуватися. 20-30 відсотків – ті, хто прийшов, скажу грубо, "косити бабло", – підкреслив Горбатюк.

  За його словами, решта 60-70 відсотків працівників правоохоронних органів беззаперечно виконують вказівки керівництва. Начальник управління спеціальних розслідувань зазначив, що від волі керівника правоохоронного органу залежить, чи будуть 70-80 відсотків співробітників дотримуватися закону.

  "Якщо керівництво каже: біжіть туди, інакше будете звільнені, – вони побіжать туди. Якщо вони бачать, що начальство бере хабарі і нічого за це не буде, вони будуть брати хабарі теж. Але як тільки їм кажуть, що ви будете звільнені, якщо не будете діяти за законом, то вони в більшості своїй будуть діяти по закону", – додав Горбатюк.

  Нагадаємо, в правоохоронних органах України продовжують працювати "тисячі" людей, які були свідками злочинів під час Майдану.

  Теги : корупція ГПУ сергій горбатюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів