Матіоса запідозрили в держзраді

  17 Сiчня, 2017 12:02
  Захист Януковича вимагає допитати у справі про держзраду головного військового прокурора.

  Захист екс-президента Віктора Януковича вимагає допиту головного військового прокурора Анатолія Матіоса – у справі про державну зраду.

  Про подачу відповідного клопотання до ГПУ заявив адвокат Януковича Віталій Сердюк, передає УП, зазначаючи, що за його словами, підставою для допиту Матіоса є його робота в керівництві адміністрації президента-втікача.

  "Матіосу, який обіймав одну з керівних посад в Адміністрації Президента, має бути відомо, чи була наявна в АП у 2013 році та в січні-лютому 2014 року інформація про ведення РФ інформаційно-пропагандистської підривної діяльності проти України, про що йдеться у тексті повідомлення про підозру, чи доповідалися ці факти Януковичу, які заходи були вжиті з цього приводу. Через це ми наполягатимемо на допиті Матіоса як свідка у справі про державну зраду", – йдеться в заяві.

  Як відомо, Головна військова прокуратура звинувачує Януковича як президента України у бездіяльності, що полягала у нереагуванні протягом всього 2013 року та по 1 березня 2014 року на виклики з боку РФ.

  Теги : ГПУ військова прокуратура Янукович анатолій матіос
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів