Матіос за допомоги НАБУ хоче очолити САП – політолог

  15 Квiтня, 2018 14:51
  Військовий прокурор намагається обійняти нову посаду.

  Справа керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького є намаганням головного військового прокурора Анатолія Матіоса обійняти омріяну посаду. Про це повідомив політолог Вадим Карасьов на своїй сторінці в Facebook.

  За словами Карасьова, справа Холодницького є медіаатакою на керівника САП з боку Матіоса, який невдовзі буде позбавлений посади у військовій прокуратурі.

  "Історія конфлікту між ГПУ і САП подавалася в медіа як протистояння "старої прокуратури" і "нових антикорупціонерів". Але насправді йде кадрова боротьба. Після того як військовий прокурор Матіос програв боротьбу за пост глави ДБР, його ставкою стала САП. Нагадаю, що після запуску ДБР Військова прокуратура буде скасована, а САП залишиться", –  заявив Карасьов.

  Карасьов вважає, що Матіос сфабрикував справу про вимагання Холодницьким хабара у сім'ї екс-глави Державної податкової адміністрації в Харківській області Станіслава Денисюка. Політолог зазначає, що справу вела не САП, а військова прокуратура.

  При цьому політолог нагадав про роль НАБУ, яка настільки сильно хоче, щоб Холодницький пішов у відставку, що підігрує Матіосу.

  Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян намагався владнати з Холодницьким питання щодо порушеної проти нього справи.

  Теги : військова прокуратура анатолій матіос НАБУ спеціалізована антикорупційна прокуратура Назар Холодницький Вадим Карасьов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів