Матіос пообіцяв посадити більше 100 членів "Сім'ї" Януковича

  23 Жовтня, 2016 09:46
  Головний військовий прокурор запевнив, що матеріали проти "Сім'ї" Януковича будуть передані до суду до кінця року.

  У кримінальному провадженні проти членів "Сім'ї" Януковича близько 10 осіб уклали угоди зі слідством, виконали їхні умови та отримали вироки, які вступили в силу.

  Про це в ефірі "112 Україна" заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

  "Це люди, які повністю визнали свою участь як члени злочинної організації Януковича та інших – прізвища їхні відомі, – дали визнавальні покази як щодо себе, так і щодо інших відомих осіб, подій і вчинків, які вони вчиняли за вказівками, за підбуренням чи з примусу керівників злочинної групи, і підтвердили свої покази у суді, який затвердив це обвинувальним вироком і призначенням "умовного" покарання", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив, що до кінця року до суду будуть передані "справи Кацуби (причетний до привласнення 449, 9 млн. гривень коштів "Нафтогазу" – ред.), про злочинну організацію Януковича і заочне засудження усіх причетних", підкресливши, що за результатами майбутніх судових засідань "більше 100 людей будуть у "клітці".

  Нагадаємо, в Генпрокуратурі заявили, що повернення незаконно отриманих екс-президентом Януковичем грошей займе кілька років.

  Теги : військова прокуратура Янукович анатолій матіос «сім'я» Януковича
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів