Матіос може зареєструвати кримінальне провадження проти нардепів через ДБР

  30 Сiчня, 2016 19:44
  Головний військовий прокурор заявив, що зареєструє досудове кримінальне провадження, якщо ВР блокуватиме внесення змін до закону про Державне бюро розслідувань.
  Фото з відкритих джерел

  Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в інтерв'ю виданню "МИР" заявив, що зареєструє досудове кримінальне провадження через "зазіхання на основи нацбезпеки держави" у разі, якщо Верховна Рада блокуватиме внесення змін до закону про Державне бюро розслідувань.

  "Кримінальний розшук знищений, зараз дознищують прокуратуру. Якщо  законодавці будуть блокувати внесення змін до закону про Державне бюро розслідувань, я готовий зареєструвати відповідне провадження, в якому буде зазначено, що, не приймаючи рішення про внесення необхідних змін до даного закону, депутати свідомо зазіхають на основи національної безпеки держави, умисно знищуючи єдину правоохоронно-слідчу систему України", - йдеться в заяві.

  Також головний військовий прокурор зазначив: "Для реєстрації провадження потрібно лише моє глибоке переконання про наявні ознаки злочину. А от докази здобуваються в процесі розслідування. Підстав для реєстрації, повірте мені, буде достатньо".

  Крім того, він зауважив, що "бажання щось зробити без розуміння, як саме, призведе до повного хаосу в слідчій роботі правоохоронних структур".

  Разом з тим, Матіос підкреслив: "Юридичні тонкощі суспільству абсолютно байдужі. Але коли дійде до питання, хто ж далі буде розслідувати справи по Майдану, виникнуть питання. Тому що чим більше часу розслідується будь-яка справа, тим менше шансів отримати належні докази. Ми вже провели спільну нараду з секретарем РНБО, Міністром юстиції, представниками усіх зацікавлених відомств, парламентських комітетів, на якій обговорювалася необхідність внесення змін у прийнятий закон".

  При цьому Головний військовий прокурор  наголосив: "Президент йде на внесення невідкладних змін до закону про ДБР".

  Як відомо, військова прокуратура України просить Адміністрацію Президента та законодавців внести поправки до закону про Державне бюро розслідувань.

  Теги : військова прокуратура Верховна Рада кримінальне провадження анатолій матіос народні депутати Державне бюро розслідувань
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів