Матері Сенцова й Кольченка оприлюднили звернення до Порошенка

  4 Червня, 2018 10:27
  Матері закликали президента зробити усе можливе для звільнення синів, "щоб вони не розчарувалися ні у президенті, ані в своїй державі".

  Матері ув’язнених у Росії політв'язнів, режисера з анексованого Криму Олега Сенцова і кримчанина Олександра Кольченка, вперше зустрілися і звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням про якнайшвидше сприяння у звільненні синів.

  Про це йдеться в сюжеті проекту Радіо Свобода Крим.Реалії ТВ.

  "Пане Порошенку, до вас звертаються матері ваших громадян, які сидять в російських в'язницях. Дуже вас просимо, допоможіть! Син мій вже пішов на крайній захід – на голодування. Хоча до цього він говорив, що цього робити не можна. Вся надія на те, що ви не кинете наших дітей в цій в'язниці", – сказала Людмила Сенцова, мати режисера Олега Сенцова.

  У свою чергу Лариса Кольченко, мати Олександра Кольченко, закликала Порошенко зробити усе можливе для звільнення.

  "Шановний пане президенте, звертаюся до вас. Зробіть усе можливе, щоб звільнити наших синів. Щоб вони не розчарувалися ні у президенті, ані в своїй державі", – сказала вона.

  При цьому до російського президента Володимира Путіна матері політв'язнів звертатися не стали.

  "Саша б не схвалив ... Олег теж", – пояснили обидві жінки.  Як повідомлялося раніше, у засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова на 20-й день голодування випадають зуби і волосся.

  Теги : Олег Сенцов Петро Порошенко Олександр Кольченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів