Марушевська: Насіров запустив "шокінський" механізм звільнень

  11 Травня, 2016 17:08
  Юлія Марушевська опублікувала звернення глав регіональних митниць до очільника ДФС з вимогою її звільнення.

  Глава Одеської митниці Юлія Марушевська опублікувала на своїй сторінці у Facebook звернення керівників регіональних митниць України до очільника ДФС Романа Насірова з вимогою її звільнення.

  При цьому, за словами Марушевської, підписати цей документ, у якому голови митниць обурюються її поведінкою, звинувачують у порушенні субординації, привласненні чужих заслуг, надто гучному піарі, порушеннях закону та іншому, чиновників змусив сам Насіров.

  "У мене три догани і звільнити мене простіше простого, але Голова ДФС боїться брати на себе цю відповідальність. Він змусив керівників регіональних митниць підписати документ, в якому ті просять мого звільнення. Ганебна поведінка, тим паче для управлінця такого рівня. Роман Насіров ще раз підтвердив, що він частина корупційної системи і зубами тримається за своє крісло", – заявила Марушевська.

  Крім того, вона наголосила: Насіров разом з керівником внутрішньої безпеки ДФС Юрієм Шереметом запустив "шокінський" механізм звільнень, який був використаний для витіснення з прокуратури Давіда Сакварелідзе.

  Разом з тим, наголосимо: в кінці листа наведено перелік 24 регіональних митниць, але підписи керівників стоять лише біля 13.

  Нагадаємо, раніше Марушевська заявила, що призначений ДФС її заступник - людина Януковича.

  Теги : одеська область митниця ДФС Юлія Марушевська
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів