Мартиненко пропонував 4 млн євро за підкуп прокурорів у Швейцарії

  21 Квiтня, 2017 17:13
  "Гаманець" НФ найняв екс-агентку "штазі", аби підкупити європейських правоохоронців.

  Екс-нардеп Микола Мартиненко у Швейцарії співпрацював з колишньою агенткою "штазі" Крістіною Вілкенінг, яку торік засудили до двох років і десяти місяців ув'язнення за підкуп німецьких правоохоронців у інтересах українського олігарха.

  Про це повідомляє швейцарське видання "Тages Аnzeiger".

  У матеріалі йдеться про організацію Крістіною Вілкенінг підкупу поліцейського. За вихід на федерального прокурора Швейцарії, який веде справу Мартиненка, правоохоронець отримав  3500 євро авансу.

  Загалом же, за свідченнями Вілкенінг, Микола Мартиненко готовий був заплатити від двох до чотирьох мільйонів євро людині, яка б змогла вийти на відповідних осіб у Федеральній прокуратурі Швейцарії.

  "Приватна детективка для олігархів" заявляє, що на Мартиненка працював федеральний прокурор Німеччини. На замовлення він написав аналітичну записку, в якій він дійшов висновку, що жодної корупції у діях українського депутата не було, а 30 мільйонів швейцарських франків хабара Миколі Мартиненку від чеської компанії Skoda JS назвав платою "в рамках лобістської діяльності".

  Нагадаємо, в Австрії та Швейцарії наразі розслідується масштабна корупційна оборудка, пов'язана з Мартиненком. Сам екс-нардеп скаржився на щомісячні витрати на адвокатів у 500-600 тис. доларів США.

  Як повідомлялося раніше, колишнього народного обранця Миколу Мартиненка затримали детективи НАБУ.

  Теги : корупція хабар прокурор микола мартиненко швейцарія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів