Мартиненка звинувачують у розтраті 17 млн доларів держкоштів

  20 Квiтня, 2017 20:37
  Для присвоєння державних грошей екс-нардеп використовував офшорні компанії.

  Затриманого екс-народного депутата Миколу Мартиненка підозрюють у розтраті коштів державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" ("СхідГЗК")  у розмірі у розмірі 17,28 млн доларів.

  Про це написав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький на Facebook.

  За його словами, у період з 2013 року по 2016 рік злочинною організацією у складі службових осіб "СхідГЗК", службових осіб компанії STEUERMANN, а також групою осіб, які мали контроль над вказаними підприємствами, у тому числі Мартиненком було вчинено розтрату коштів "СхідГЗК" у розмірі 17,28 млн доларів.

  Розтрата відбулася внаслідок неправомірного укладення та подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника STEUERMANN.

  Холодницький зазначив, що у подальшому вказані кошти, перераховано на рахунки компанії STEUERMANN із використанням офшорних компаній WARGRAVE TRADING LLP та DALLAS FUEL SA керівниками та учасниками злочинної організації обернуто на власну користь.

  Раніше повідомлялося, що затримання колишнього Мартиненка детективами Національного антикорупційного бюро України може призвести до дострокових парламентських виборів.

  Теги : корупція микола мартиненко Народний Фронт НАБУ Антикорупційна прокуратура Назар Холодницький
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів