Маріуполь та Красноармійськ отримали дату виборів – 29 листопада

  10 Листопада, 2015 19:48
  Рада нарешті визначилась із датою проведення місцевих виборів у цих містах.
  Фото з відкритих джерел

  Парламент призначив голосування на місцевих виборах депутатів міських рад і мерів у Маріуполі та Красноармійську Донецької області на 29 листопада.

  За прийняття в цілому законопроекту № 3371-1 (з виправленням про призначення голосування не на 15-е, а на 29 листопада) проголосували 233 нардепи при мінімально необхідних 226.

  При цьому Рада передбачила, що виборчі бюлетені для цих виборів виготовлятиме ЦВК, яка особисто повинна передати їх дільничним виборчим комісіям у встановленому нею порядку.

  Цей закон стане чинним із наступного після опублікування дня, Кабмін протягом трьох днів повинен буде забезпечити фінансування необхідних заходів, а ЦВК - прийняття необхідних актів.

  Зазначимо, що під час обговорення законопроекту депутатам чотири рази не вистачало голосів при сигнальному голосуванні для його прийняття, проте вже після обговорення документ був проголосований із датою 29 листопада.

  Проти проведення виборів 15 листопада виступила фракція "БПП", мотивувавши це тим, що до цього часу просто не встигнуть навчитися нові члени виборчих комісій, а самі комісії не будуть обладнані. Крім того, про призначення виборів на 29 листопада просили і в самому Маріуполі

  Теги : Верховна Рада Маріуполь місцеві вибори Красноармійськ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів