Марчук: Німеччина і Франція - давні партнери Росії

  9 Травня, 2016 15:22
  Керівник робочої групи з питань безпеки у Мінську заявив, що т.зв. "женевський формат" був би ефективнішим, ніж "нормандський".

  Керівник робочої групи з питань безпеки у Мінську, генерал армії України Євген Марчук під час інтерв’ю "Дню" заявив, що т.зв. "женевський формат" (Україна, Росія США ЄС – ред.) був би ефективнішим, ніж "нормандський", оскільки Німеччина і Франція - давні політичні та економічні партнери Росії і в цих країнах є могутнє російське лобі.

  "Від самого початку було зрозуміло, що "нормандський" формат, який призвів до Мінських домовленостей, був більше вигідним Росії, ніж Україні. Нам тоді не вдалось вийти на "женевський" формат. Зараз уже важко сказати, чому так вийшло. Не хотіли чи не могли", - йдеться в заяві.

  Крім того, Марчук наголосив: "Коли б Захід зразу ж застосував відносно Росії широкоформатні чутливі економічні санкції і почав нарощувати їх діапазон, тоді "нормандський" формат, можливо, міг би бути більш ефективним. Адже ми знаємо, що Мінські домовленості не працюють головним чином тому, що їх не дотримується Росія, а фактично їх ігнорує".

  Нагадаємо, мінстри закордонних справ України, Росії, Німеччини та Франції проведуть зустріч 11 травня у Берліні.

  Теги : АТО мінські домовленості санкції проти росії нормандський формат
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів